Włoska odzież kolarska Nalini szturmuje polski rynek najnowszą kolekcją!

Nalini jest włoską marką zajmującą się projektowaniem i produkcją innowacyjnej odzieży kolarskiej. Od chwili powstania stale towarzyszy zawodowcom podczas wyścigów kolarskich na całym świecie, ale także osobom trenującym hobbistycznie.

Marka Nalini powstała 40 lat temu za sprawą Vincenzo i Claudio Mantovani, którzy dzięki swojej pasji zostawili trwały ślad w historii kolarstwa. Stale współpracują z profesjonalnymi kolarzami, którzy przyczyniają się do sukcesywnego udoskonalania produkcji.

Odzież kolarska Nalini to połączenie oryginalnego, włoskiego stylu oraz prawdziwej pasji.

Nalini to odzież kolarska tworzona z pasją

Cykl produkcyjny jest nadzorowany na każdym etapie. Takie rozwiązanie pozwala zaprojektować i uszyć ubrania kolarskie, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców.

Czterdziestoletnie doświadczenie w branży, pozwoliło stworzyć Nalini niepowtarzalną odzież kolarską, w której zastosowano innowacyjne technologie, dostosowane do potrzeb sportowców. Nowe koncepcje są stale udoskonalane. Połączenie ich z modnym wzornictwem przyczyniło się do powstania wyjątkowych ubrań.

Nalini to innowacyjne technologie

Tkaniny, z których powstaje odzież kolarska Nalini są selekcjonowane, a gotowe ubrania poddawane stosownym testom, ukazującym ich pracę w rzeczywistych warunkach. Wykorzystanie innowacyjnych technologii pozwoliło projektantom stworzyć szczególną odzież, łączącą właściwości wodoodporne z termoaktywnością ubrań.

Podczas treningów organizm produkuje większe ilości potu. Odzież termoaktywna ma go jak najszybciej odprowadzić, dzięki czemu ubranie nie stwarza niepotrzebnego dyskomfortu wywołanego przez wilgoć.

Jak to działa w praktyce? W naturze zachodzi proces transpiracji – powietrze wokół nas charakteryzuje się mniejszą wilgotnością niż mokre ubranie podczas treningu. Dzięki temu nadmiar wilgoci zostaje „oddany”, ponieważ struktura materiału dąży do wyrównania poziomu wody w tkaninie oraz w powietrzu.

Odzież kolarska Nalini łączy w sobie właściwości wodoodporne z transpiracją.

Zastosowanie membran pozwala podkreślić wyjątkowe cechy użytych tkanin oraz połączyć zróżnicowane wymagania kolarzy. Projektanci wzięli pod uwagę również zasady anatomii, a także budowę siodła rowerowego, dzięki czemu odzież kolarska Nalini jest jeszcze bardziej dopasowana do potrzeb sportowców.

Nowoczesne spojrzenie na projekt i wykonanie odzieży kolarskiej, w których dużą rolę odegrała funkcjonalność oraz modny design, pozwoliło stworzyć niepowtarzalne ubrania. Są one wytrzymałe i dodatkowo wzmocnione w miejscach, które tego wymagają. Jednocześnie ilość materiału została ograniczona do niezbędnego minimum.

Odzież kolarska Nalini jest już dostępna w Polsce!

Oryginalna odzież kolarska marki Nalini dostępna jest u polskiego dystrybutora. Dzięki takiemu rozwiązaniu zamówienie nadawane jest do klienta z magazynu znajdującego się w kraju. Zmniejsza to koszty wysyłki oraz czas oczekiwania na paczkę.

W sklepie internetowym nalinisklep.pl dostępne są najnowsze kolekcje odzieży kolarskiej marki Nalini.

Odzież kolarska Nalini jest skierowana nie tylko do mężczyzn, ale także do kobiet, wśród których odnotowano w ostatnich latach znaczny wzrost zainteresowania tą dyscypliną.

Wszystkie ubrania kolarskie łączą w sobie nowoczesną technologię z najmodniejszym wzornictwem.

Dodaj komentarz