Blog Biegowy SportsJunkie.pl
#1  Blog biegowy i sportowy

Cześć! Właśnie znalazłeś się na jednym z najsympatyczniejszych blogów biegowych w Polskim internecie. To także jeden z najszybciej rozwijających się blogów o tematyce sportowej.

Szukasz inspiracji? Potrzebujesz trochę więcej motywacji? Interesuje Cię bieganie i sportowy tryb życia? Chcesz odmienić swoje ciało i całe swoje życie? Trafiłeś w 10-tkę!

SportsJunkie.pl, jak sama nazwa wskazuje, to blog sportowego ćpuna (w pozytywnym znaczeniu), który chce się z Tobą podzielić swoją wiedzą, doświadczeniem, refleksjami, a także popełnionymi błędami.
Sportowy styl życia w pigułce

To, co znajdziesz na moim blogu to kwintesencja mojej dziesięcioletniej przygody ze sportem, sportowym trybem życia, eksperymentami z dietą, zawodami, przekraczaniem własnych granic i najzwyklejszym na świecie uzależnieniem od endorfin treningowych.

Dzielę się tutaj tylko najciekawszymi i najbardziej przydatnymi dla Ciebie spostrzeżeniami, wnioskami i poradami. Opisuję też tutaj swoje eksperymenty, wyzwania oraz popełnione błędy (a było ich naprawdę sporo) tak, abyś Ty mógł ich uniknąć. To nie wszystko!

Zapisz się na newsletternewsletter-sportsjunkie

SportsJunkie.pl to na razie bardzo młody blog, ale grono osób go odwiedzających rośnie z dnia na dzień. Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co tu się dzieje oraz otrzymywać darmowe wskazówki  i porady, zachęcam do zapisania się na mój newsletter (po prawej stronie). Obiecuję, że nie będzie ŻADNEGO spamu.

Struktura bloga

sportsjunkieSportsJunkie.pl to zarówno blog biegowy jak i ogólnie blog sportowy. Jest podzielony na cztery główne tematyczne części (bieganie, crossfit, zawody i dieta) przedstawione poniżej (a także dostępne w menu głównym na górze strony) oraz sekcję z recenzjami używanych przeze mnie odżywek, suplementów, czy gadżetów.

Każda sekcja zawiera (lub niebawem będzie zawierać, gdyż jestem dopiero w trakcie budowania bloga) mnóstwo dłuższych artykułów podzielonych na konkretne i bardziej szczegółowe kategorie, które także znajdziesz w pasku bocznym na dole pod nazwą KATEGORIE.

Aby przejść do przeglądania najnowszych wpisów, wystarczy kliknąć na zakładkę BLOG w górnym pasku menu.

Artykuły możesz przeglądać według kategorii, daty publikacji lub korzystając z mapy strony, gdzie umieściłam wszystkie posty oraz strony w możliwie najbardziej przyjazny i intuicyjny sposób. Możesz także skorzystać z paska wyszukiwania (na górze z prawej strony), jeśli szukasz jakieś konkretnej rzeczy.

Bieganie

Jeśli chcesz zacząć biegać lub już biegasz, to nie możesz pominąć sekcji BIEGANIE. Znajdziesz tutaj artykuły na tematy takie jak: bieganie dla początkujących, bieganie na czczo, co daje bieganie, bieganie a odchudzanie, a także wiele innych.

Imprezy biegowe

Każdego roku biorę udział w co najmniej 20 imprezach biegowych. Każde zawody biegowe to kosmiczna dawka endorfin. W sekcji IMPREZY BIEGOWE znajdziesz moje krótkie sprawozdania z biegów, wnioski, osiągnięcia, a także porażki mniejsze i większe.

Crossfit

Bieganie i CROSS TRAINING to chyba najlepsze możliwe sportowe połączenie. Choć moja przygoda z crossfitem trwa dopiero rok, to zdołałam już zebrać trochę doświadczeń w tym zakresie. W tej sekcji dowiesz się, co daje crossfit i dlaczego warto się zainteresować tą dyscypliną.

Dieta sportowca

Prawdziwie sportowy styl życia to więcej niż tylko uprawianie sportu. To też odpowiednia DIETA i samodyscyplina. W tej sekcji poznasz moje wszystkie dietetyczne wariacje i eksperymenty oraz ich nieraz różne rezultaty.
Dołącz do społeczności SportsJunkie.pl

blog-biegowy-sportsjunkieplSportsJunkie.pl to nie tylko blog o bieganiu i sportowym stylu życia. To przede wszystkim społeczność odwiedzających go ludzi, których łączy chęć odmienienia swojego życia na lepsze, poszukiwanie motywacji do sportu, zainteresowanie zdrowym odżywianiem, a także zamiłowanie do biegania czy crossfitu.

To także miejsce wymiany doświadczeń, opinii oraz refleksji. Zachęcam do pozostawiania komentarzy pod artykułami oraz udostępniania ich swoim znajomym i przyjaciołom oraz dziękuję tym, którzy przyczyniają się do rozwoju SportsJunkie.pl. Staram się możliwie najczęściej dodawać do bloga nowe artykuły, ulepszać go, uaktualniać, a także słuchać Twoich sugestii i wskazówek.

Aby być na bieżąco z tym, co dzieje się na blogu, obserwuj SportsJunkie.pl w poniższych serwisach społecznościowych:
blog-sportowy-twitter Biegowy blog Sports Junkie: YouTube Biegowy Blog SportsJunkie.pl: Google+ Blog Biegowy SportsJunkie.pl: Facebook Biegowy Blog SportsJunkie.pl: FeedBurner

Lubisz blog biegaczki Olgi?  Pomóż mi go promować i powiedz o nim swoim znajomym. Nic nie działa lepiej niż word of mouth. 🙂